Beşiktaş'ta 2 yeni 10 numara adayı! Enis Bardhi ve Alen Halilovic...

Beşiktaş'ta 2 yeni 10 numara adayı! Enis Bardhi ve Alen Halilovic...

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, imzaları temmuz sonuna saklıyor. Son 3 sezondur genelde emmuzun sonuna doğru ya da ağustosun başında transferleri bitiren Siyah-Beyazlılar, bu yaz da benzer bir stratejiyle hareket ediyor.

Ajans Beşiktaş - Başkan Fikret Orman'ı en çok düşündüren konu döviz kurundaki dalgalanma… Gelirlerinin büyük kısmı Türk lirası üzerinden olan Kartal, Euro cinsinden transfer yapmak için seçim sonuçlarını bekliyor.

ENİS BARDHİ İZLENMİŞTİ

Bu süreçte pek çok isim menajerler aracılığıyla transfer komitesine öneriliyor. Listede yer alan isimlerin dışındaki önerilerle ilgilenmeyen transfer komitesinin son gelen Enis Bardhi ve Alen Halilovic isimleri için olumlu geri dönüş yaptığı öğrenildi.

İspanya'da Levante forması giyen 22 yaşındaki Makedon orta saha oyuncusu Bardhi için fiyat istendi. Yüksek teknik kapasitesiyle dikkat Bardhi, geçen sezon İspanya seferinde izlenen isimler arasındaydı.

SOSA ETKİSİ YAPABİLİR

Tapusu Hamburg'da bulunan Alen Halilovic ise sezonu La Liga ekibi Las Palmas'ta kiralık geçirmişti. Hamburg'un Bundesliga'dan küme düşmesinin ardından menajerine "Kulüp bulun" talimatı verdiği 22 yaşındaki Hırvat yıldız, Şenol Güneş'in beğendiği genç isimlerden biri… 18 yaşında Barcelona'ya transfer olan ancak Katalan devinde tutunamayan Halilovic, 5 milyon euroya Hamburg'a transfer olmuştu. Yönetim, yıldız futbolcuya "Sosa etkisi yapabilir" düşüncesiyle sıcak bakıyor. (Güneş)

Etiketler :