1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. ÖZEL HABER

  4. Beşiktaş'ta bu sezon yaşanan sakatlıklar
Beşiktaş'ta bu sezon yaşanan sakatlıklar

Beşiktaş'ta bu sezon yaşanan sakatlıklar

Son olarak Talisca ve Aras'ın sakatlanmasıyla Beşiktaş'ta bir kez daha gündeme gelen sakatlıklar, Beşiktaş'ın bu sezon başını ağrıtacağa benziyor.

A+A-

VELİ KAVLAK

Sezon başında önce boyun sakatlığı geçiren, ardından da bel fıtığı olan ve ameliyat olan Veli Kavlak, tedavisine Avusturya ve Almanya'da devam ediyor. Dönüşü devre arasını bulacak.

OĞUZHAN ÖZYAKUP

Beşiktaş'ta ilk ciddi sakatlık Oğuzhan Özyakup'la başladı. Geçen hafta takımla çalışmalara başlayan Oğuzhan, bu sezon tam 3 kez takımdan ayrı kaldı. İlk olarak "6 Ağustos'ta uyluk kemiğinde yırtık tespit edilen Ozzie, 11 gün takımdan ayrı kaldı. Ardından ayak bileğinden sakatlık yaşayan milli oyuncu, 6 gün takımdan ayrı kaldı. Ancak 24 Eylül'deki Galatasaray maçında sahalara erken dönünce ağrıları arttı ve o günden beri takımdan ayrı. Napoli maçında oynaması bekleniyor.

GÖKHAN İNLER 

Vodafone Arena'da oynanan Galatasaray maçına kırık ayak parmağıyla çıkınca sakatlık süreci uzadı. Napoli maçında da sonradan oyuna girince ağrıları arttı. Bu hafta içi oynaması bekleniyor.

CANER ERKİN

Beşiktaş'ın bu sezon yaşadığı en ciddi sakatlık. Kayserispor maçında sol ayak aşil tendonu koptu. Ancak sakatlığın başlangıcı olarak Çaykur Rizespor maçının ardından milli takıma gitmesi gösterildi. Sezonu kapattı.

TALISCA

Gençlerbirliği ile oynanan maçtan sonra sağ ayak tarak kemiğinde kırık tespit edildi. Ameliyat sonrası şubat ayında takıma dönmesi bekleniyor.

ARAS ÖZBİLİZ

Gençlerbirliği maçı sonrası sabah yapılan antrenmanda omzu çıktı. 2 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler