Beşiktaş’ta gündemde seçim yok ama dedikodular başladı

Beşiktaş’ta gündemde seçim yok ama dedikodular başladı

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’nin başkan seçilmesinin üzerinden henüz 1 yıl geçmedi… Ancak camia içinde büyük tepkiler var. Gündemde Galatasaray’daki gibi bir seçim yok ama dedikodular dolaşmaya başladı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi’nin başkan seçilmesinin üzerinden henüz 1 yıl geçmedi… Ancak camia içinde büyük tepkiler var. Gündemde Galatasaray’daki gibi bir seçim yok ama dedikodular dolaşmaya başladı. Onlardan birisi de Fikret Orman’ın seçim kararı almadan önce Tuncay Özilhan’ı yanına çekmek olduğu iddiası. Ancak o dönemde Orman’ın yanında yer almayan Özilhan’ın Çebi’nin görev süresi tamamlandığında adaylığını koymayı düşünüyor. Planlarını bile hazırladı. Ancak iddialara göre eğer Çebi dayanamaz ve erken seçim derse Özilhan aday olacak.

Bu arada Çebi’nin dayanamaması ve erken seçim kararı alması durumunda aday olmaya hazırlanan bir başka ismin de Ali Gültiken olduğu konuşuluyor.

Ancak daha önce Gültekin’in Özilhan’a, “Siz başkan olun, futbolun yönetimini bana bırakın” teklifi yaptığı da konuşuluyor. (Fotospor)

Etiketler :