1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaş'ta kaptanlık değişiyor mu?
Beşiktaş'ta kaptanlık değişiyor mu?

Beşiktaş'ta kaptanlık değişiyor mu?

Beşiktaş yönetimi, kaptanlık göreviyle ilgili teknik heyete görüş bildirdi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta Tolga Zengin'in, Fabri'nin yedeği durumuna düşmesi nedeniyle Oğuzhan Özyakyup, oynadığı maçlarda kaptanlık görevini üstlenirken, yıldız futbolcunun olaylı Fenerbahçe derbisindeki tavırları beraberinde tartışmaları da getirdi.

Siyah beyazlı yöneticilerin maç boyunca Van Persie ve hakemle polemik halinde olduğu için eleştirdikleri Oğuzhan'ın kaptanlık görevini kaldıramadığı yönünde görüş bildirdikleri öğrenildi.

Beşiktaşlı idarecilerin derbinin ardından yaptıkları toplantıda, kaptanlığa getirilecek isimleri de konuştukları, Atiba'nın sakin kişiliği ve istikrarlı futbolu ile ön plana çıktığı belirtildi. Pazubendi Atiba'nın takmasını isteyen yöneticilerin Tolga Zengin'in yedek kalması nedeniyle Kanadalı yıldızın birinci kaptan olması gerektiğini dile getirdikleri de gelen bilgiler arasında.

Sıkça kaptanlık pazubendi el değiştiren Beşiktaş'ta son iki sezonda sekiz oyuncu kaptanlık görevini üstlendi. Takımda bu sürede kaptanlık yapan isimler ise şunlar oldu: Tolga Zengin, Atiba, Quaresma, Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup, İsmail Köybaşı, Olcay Şahan, Ersan Gülüm. (Sabah)

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ, BU HABER İÇİN ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA YAPTI | Detaylar için tıklayınız...

 

Önceki ve Sonraki Haberler