1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Beşiktaş'ta seferberlik ilanı!
Beşiktaş'ta seferberlik ilanı!

Beşiktaş'ta seferberlik ilanı!

Beşiktaş'ta Bursaspor maçı öncesi hem yönetim hem de teknik heyet seferberlik ilan ederek takımı en iyi şekilde maça hazırlamak ve motive etmek için uğraş veriyor.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Medipol Başakşehir ve Fenerbahçe maçlarında yaşanılan üst üste puan kayıpları sonrası zirve yarışında en yakın rakiple puan farkının ikiye inmesi üzerine siyah beyazlılar harekete geçti. Teknik direktör Şenol Güneş, takımı Bursaspor maçına sadece taktiksel ve fiziksel olarak değil mental olarak da en iyi şekilde hazırlamak için uğraş veriyor. Şenol Güneş, bir yandan takımı hazırlarken diğer yandan oyun stratejisini de şekillendirmeye çalışıyor.
 
Atiba'nın takımla çalışmaya başlaması sevinç yaratırken, tecrübeli teknik adam özellikle Kanadalı futbolcu ile Tolgay Arslan'ın durumlarının netleşmesini bekliyor. Güneş, iki futbolcunun forma giyememeleri halinde orta saha kurgusunda Necip, Oğuzhan, Gökhan İnler üçlüsüne görev vermeyi değerlendiriyor. Siyah beyazlılarda cezası biten Tosiç takıma dönecek.
 
Siyah beyazlı yöneticiler de hafta başından beri tesislerde futbolcuları yalnız bırakmadı. Şampiyonluk yolunda Bursaspor maçı da dahil kalan maçlarda puan kaybı yaşamak istemeyen Beşiktaş'ta başkan fikret orman takımla yakından ilgilenirken, yönetici arkadaşlarından da ümraniye'de futbolcularına destek olmalarını istedi.
 
Başta ikinci başkan ahmet nur çebi yöneticiler ümraniye'de futbolcularla sık sık bir araya gelirken, maç gününe kadar onlarla birlikte olmaya devam edecekler. bu arada futbolculardan sezon bitene kadar özel hayatlarına ve yaptıkları açıklamalara da dikkat etmeleri istendi. (Beinsports)