Beşiktaş'ta takım, sergi gezmeye gitti

Beşiktaş'ta takım, sergi gezmeye gitti

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş ve oyunculardan Cenk Tosun, Gedson Fernandes ve Omar Colley, Beşiktaşlı kimliği ile de bilinen ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz'un İBB Gazhane'deki Hayat isimli fotoğraf sergisini gezdi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş ve oyunculardan Cenk Tosun, Gedson Fernandes, Necip Uysal ve Omar Colley, ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz'un sergisini ziyaret etti.

İBB Gazhane'de yapılan 'Hayat' isimli resim sergisini gezen Şenol Güneş, "Hayatta çalışmak çok önemli ama nefes alacak yerler sanat ve spordur. Altın, çamurda da olsa altındır. Bazen altın renginde görünen madenler vardır ama altın değildir. Ama biz bunu görebiliyoruz." dedi.

Demirkubuz'un tablolarına değinen Güneş, "Bazen Caddebostan'da yürüyüş yapıyorum. Yolda martılar oluyor onlara kızıyoruz hepimiz 'Ne işin var burada' diye. Ancak aslında orası onlarındı. Zeki Demirkubuz da tablolarında bunun gibi mesajlara yer vermiş." ifadelerini kullandı.

Son olarak hafta sonu oynayacakları Adana Demirspor maçını değerlendiren tecrübeli teknik adam, "Şu anda sergideyiz, futbola girmek istemiyoruz ama sormak istiyorsanız. Adana Demirspor ile oynayacağız, iyi bir takımla oynayacağız. Umarım güzel bir maç olur, iki iyi takımın maçı olacak. Zor bir maç ama bizim kalan maçları kazanma hedefimiz var." diyerek sözlerini noktaladı. (Sporx)