Beşiktaş'ta teknik direktör kararı belli oldu! Görüşmeler başlıyor

Beşiktaş'ta teknik direktör kararı belli oldu! Görüşmeler başlıyor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi son 9 maçta Önder Karaveli’nin arkasında durmaya devam edecek.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Yönetim Kurulu haftalık olağan toplantısını önceki gün Ahmet Nur Çebi başkanlığında gerçekleştirdi.

Galatasaray derbisinden yenilgiyle ayrılan siyah-beyazlı takımın hem Süper Lig’deki hedefleri hem de yeni sezon planlamasının konuşulduğu Vodafone Park’taki toplantıda, yabancı ve yerli teknik adam adaylarının masaya yatırıldığı öğrenildi. Sergen Yalçın’dan sonra Beşiktaş’ın başına geçen Önder Karaveli’nin durumunun da toplantıda tüm yönleriyle konuşulduğu ifade edildi.

Kazancı çalışıyor

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin son dönemde eleştiri oklarına hedef olan Önder Karaveli’nin arkasında durduğu bildirildi. Yönetime yeni sezon için zaman kazandırma ve genç oyunculara şans verme konusunda Karaveli’nin iyi iş çıkardığını düşünen yönetimin, takım içindeki şanssızlıklar ve sakatlıkları da göz önünde bulundurduğu kaydedildi.

Sezonu Önder Karaveli ile bitirerek yeni sezonda farklı bir yapılanmaya gidecek olan Beşiktaş Yönetimi şimdilik yabancı teknik direktör üzerinde fikir birliğine vardı. Sergen Yalçın görevinden ayrıldıktan sonra birçok yabancı teknik adamla temas kuran Sportif Direktör Ceyhun Kazancı’nın bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüğü aktarıldı. Kazancı’nın önümüzdeki günlerde yönetimin onay verdiği isimlerle ilgili çeşitli görüşmelerde bulunacağı da ileri sürüldü. (Milliyet - Serdar Sarıdağ)