Beşiktaş'ta transfer için kritik hafta

Beşiktaş'ta transfer için kritik hafta

Beşiktaş'ta, transferde kritik bir hafta yaşanacak. Öncelikle golcü sorununu çözmek isteyen siyah-beyazlı yönetim, takımdan gönderilecek oyuncularla ilgili de somut adımlar atacak.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş yönetiminin, bu hafta tranferde önemli kararlar alması bekleniyor. Hırvat golcü Nikola Kalinic ile temaslarını sürdüren yönetici Erdal Torunoğulları, yapılacak görüşmeler sonrasında transferi netleştirecek.

32 yaşındaki futbolcunun, Türkiye’ye gelmeye sıcak baktığı ifade edildi. Kalinic ile maaş konusunda büyük ölçüde uzlaşma sağlanırken, transferde tek sorunun Atletico Madrid’in bonservis istemesi olduğu belirtildi.

Tecrübeli oyuncunun bir kez daha İspanyol ekibiyle masaya oturarak bonservisini almaya çalışacağı öğrenildi.

Yönetimin, daha sonraki hedefi ise Mirin ve Douglas’ın durumlarını netleştirmek. 2 oyuncunun da kulüp bulabilmesi için menajerlerle görüşmeler devam ediyor.

Vida, Roma yolcusu mu?

Beşiktaş'ta, Vida konusunda da hareketlilik yaşanabileceği dile getiriliyor. Hırvat oyuncunun Roma'dan gelen teklifi kabul edebileceğini düşünen yönetim, Vida'nın boşluğunu dolduracak oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor.

Lille forması giyen Adama Soumaoro'nın, Vida’nın ilk alternatifi olduğu dile getiriliyor.

Vida’nın kararı, yönetimin bu konuda yol haritasını belirleyecek. (TRT Spor)

Etiketler :