Beşiktaş'ta yaprak dökümü başlıyor

Beşiktaş'ta yaprak dökümü başlıyor

Spor Toto Süper Ligi 4. sırada tamamlayıp, iki sezondur mücadele ettiği Şampiyonlar Ligi'ne katılma fırsatını tepen Beşiktaş'ta yüksek maliyetli kadroda revizyon yapılması planlanıyor.

Ajans Beşiktaş - Meksika'nın Record gazetesinin iddiasına göre Toluca takımının, İspanyol forveti kadrosuna katmak için harekete geçtiği belirtildi. 35 yaşındaki golcüyü kadrosuna katmayı çok isteyen Meksika ekibini düşündüren zora sokan tek konunun ise Negredo'nun aldığı ücret olduğu belirtildi. Toluca yönetiminin Beşiktaş'tan 4 milyon 350 bin euro kazanan İspanyol yıldıza yıllık 3 milyon Euro teklif edeceği kaydedildi.

Haberde ayrıca forvet hattını revize etmeyi düşünen Beşiktaş'ın Tigres ile sözleşmesi bitecek olan Pierre Andre Gignac'a ilgisinin de sürdüğü bildirildi. ESPN Meksika da siyah beyazlıların geçtiğimiz sezonlarda peşinden koştuğu Fransız yıldızı yeniden gündemine aldığını öne sürmüştü.

Devre arasında geldiği Beşiktaş'ta bekleneni veremeyen bir diğer forvet Vagner Love'ın da ülkesi Brezilya'ya dönme hazırlığı yaptığı bildiriliyor. Brezilya basınına konuşan sambacı yıldız, "Yönetim maaş yükünü azaltmak istiyor. Dönmem için uygun şartlar oluşursa Brezilya'ya döneceğim" dedi. (Bein Sports)

Etiketler :