Beşiktaş'ta yolcular belli oldu! Sürpriz 2 isim...

Beşiktaş'ta yolcular belli oldu! Sürpriz 2 isim...

Beşiktaş’ta Medel transferi sonrası yabancı oyuncu sayısı 17’ye yükseldi. Yönetim bu sayıyı düşürmek için en az 3 futbolcusu ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

Ajans Beşiktaş - Transfer döneminde kadrosuna Pepe, Negredo, Lens, Medel ve Orkan’ı katan Beşiktaş’ta, yabancı oyuncu sayısı 17’ye yükseldi. Takımdan ayrılan Aboubakar, Rhodolfo, Marcelo ve Demba Ba’ya rağmen, kiralık olarak farklı takımlarda oynayan 3 oyuncu kadroya katıldı. Yapılan 4 yabancı oyuncu transferi ile kadrosunda 17 yabancı futbolcu bulunduran Beşiktaş, bu sayıyı öncelikle 14’e düşürecek.

Takımdan ayrılmasına kesin gözü ile bakılan Boyko, Milosevic ve Franco’nun yanı sıra Aras için henüz kulübe ulaşan ciddi bir teklif yok. Yönetim bu isimlerin yanı sıra Andreas Beck ve Mitrovic ile de yollarını ayırabilir. Bu oyunculara kendilerine kulüp bulmasını isteyen Siyah Beyazlılar, kiralama tekliflerine de sıcak bakiyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği yabancı oyuncu kuralına göre sınırsız sayıda yabancı futbolcu ile sözleşme imzalanabiliyor. Ancak 14 yabancı futbolcunun ismi Federasyon'a bildiriliyor ve takımlar sezon içinde 14 yabancı oyuncu kullanabiliyor. (NTV Spor)

Etiketler :