Beşiktaş'tan 15 yaşındaki futbolcu için transfer teklifi!

Beşiktaş'tan 15 yaşındaki futbolcu için transfer teklifi!

Beşiktaş'ın transfer dönemi kapanmasına rağmen kadrosuna katmak istediği ismi Rumen basını duyurdu.

Ajans Beşiktaş - Türkiye'de ara transfer ve tescil dönemi sona ermiş olmasına rağmen Beşiktaş gelecek sezon kadro planlaması kapsamında hamleler yapmak için harekete geçti. Siyah-beyazlıların, 15 yaşındaki futbolcuyu transfer etmek için görüşmelerde bulunduğu iddia edildi.

Beşiktaş sezon başında Uşakspor'a kiraladığı Kerem Kalafat'ı devre arası transfer ve tescil döneminde yeniden takıma çağırdı. Genç oyuncunun anlaşmasında yer alan 'geri çağırma' maddesi siyah-beyazlılar tarafından işleme konuldu.

GEDSON TRANSFER EDİLDİ

Siyah-beyazlılar gelecek sezon için ilk hamlesini Gedson Fernandes ile yaptı. Beşiktaş Kulübü, Benfica'da forma giyen Gedson Fernandes'i gelecek sezondan itibaren geçerli olmak üzere 6 milyon euro karşılığında transfer etti.

RUMEN BASINI DUYURDU

Beşiktaş'ta tüm bu gelişmeler sıcaklığını korurken sürpriz bir son dakika haberi ortaya atıldı. Rumen basını, Beşiktaş'ın 15 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek için girişimlere başladığını aktardı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

ENES SALİ'YE KANCA

GSP Romania'da yer alan habere göre; Beşiktaş, 15 yaşındaki Enes Sali'yi transfer etmek için Farul Constanta ile görüşmelere başladı. Beşiktaş'ın Rumen futbolcu için gözden çıkardığı bonservis bedeli belli oldu.

500 BİN EURO

Siyah-beyazlıların, Enes Sali'yi transfer etmek için 500 bin euroluk transfer teklifinde bulunduğu vurgulandı. Farul Constanta'nın ise Enes Sali için 1 milyon euroluk bir bonservis bedeli talep ettiği kaydedildi.

11 MAÇTA OYNADI

23 Şubat'ta 16 yaşına girecek olan Enes Sali, Gheorghe Hagi yönetimindeki Farul Constanta'da bu sezon 11 maçta forma şansı buldu. 15 yaşındaki on numara bu süreçte rakip fileleri 1 kez havalandırma başarısı gösterdi.

SÖZLEŞMESİ 2025'TE BİTECEK

Enes Sali'nin Farul Constanta ile olan sözleşmesi 2025'te sona erecek. 15 yaşındaki genç oyuncunun güncel piyasa değeri 400 bin euro olarak gösteriliyor. (Skorer)