Beşiktaş'tan Beyaz TV ve Rasim Ozan Kütahyalı açıklaması

Beşiktaş'tan Beyaz TV ve Rasim Ozan Kütahyalı açıklaması

Beşiktaş Kulubü, dün akşam Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Önder Karaveli için çirken sözler söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı için bir açıklama yayınladı.

Ajans Beşiktaş - İşte o açıklama:

Dün akşam bir televizyon kanalında Beşiktaşımızın kıymetli hocası Sayın Önder Karaveli hakkında yapılan akıldan, izandan ve ahlaktan uzak yorumların kabul edilmesi mümkün değildir.

Bir süre önce Boşnak vatandaşlarımız için sarf ettiği sözler hala hafızalarda canlılığını koruyan bu müptezel ve ekürisi hakkında tüm yasal işlemler başlatılacaktır.

Bu süreçte, müptezel ve ekürisine yönelik olarak hiçbir Beşiktaşlının sözel ve fiziksel tepki vermemesi son derece önemlidir.

Sporun paydaşları ve halkımızın vicdanında mahkum olan bu asalaklara yasal merciler tarafından gerekli cezaların verileceği de mutlaktır.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak adı geçen kanalın tüm akreditasyonlarını iptal etmiş bulunmaktayız.

Kanal ile bağlantılı hiç kimse bundan böyle tesislerimize ve etkinliklerimize hiçbir şekilde alınmayacaktır.

Sporun paydaşları olan tüm taraftarların takım farkı gözetkmeksizin bu müptezel ve ekürisi ile onlara yer veren kanala itibar etmeyeceğinden, sporun paydaşı olan başta futbol ve diğer spor dallarındaki sporcu teknik adam ve idarecilerin söz konusu müptezel ve ekürisi ile bahsi geçen kanaldan uzak duracağından, sporun paydaşı ve reklam verenlerin “reklamın iyisi kötüsü olmaz” mantığında davranmayacağından, kötü insanlar, kötü programlar ve kötü kanallarla arasına mesafe koyacağından şüphemiz bulunmamaktadır.

Sorun sadece Beşiktaş ve spor paydaşlarının değil tüm faziletli insanların sorunudur.

Sürmen'den Neyzen Tevfik Paylaşımı

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen de Twitter hesabından, siyahbeyazlı kulübün paylaşımına Neyzen Tevfik'in "Boka bok deme, bok duyarsa ar eyler… Bir katresi boka düşse, boku mundar eyler." şiiriyle cevap verdi.

bilgihan.jpg