Beşiktaş'tan "Bırakmam Seni" kampanyası için özel gece

Beşiktaş'tan "Bırakmam Seni" kampanyası için özel gece

Beşiktaş yönetimi, "Bırakmam Seni" kampanyası için özel bir gece düzenleyecek.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın geçtiğimiz aylarda başlattığı "Bırakmam Seni" kampanyasıyla ilgili özel bir gece düzenleniyor. Hürriyet yazarı Ömür Gedik, Beşiktaşlı birçok sanatçının bu geceye katkı vereceğini yazdı. İşte Ömür Gedik'in yazısı;

"Bırakmam Seni" yardım kampanyası gecesi

''12 Haziran'da başlatılan “Bırakmam Seni” kampanyasının mihenk taşı olacak bu canlı yayın, 21.00'de başlayacak ve Kanal D ekranlarından yayınlanacak. Gecenin sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan yapıyor. Yılmaz, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'la birlikte Vodafone Park'ta sahanın ortasına kurulacak olan masada Beşiktaşlı ünlülerle sohbet edecek.

Yayına katılması kesinleşen isimler arasında Zafer Algöz, Hakan Altun, Onur Buldu, “Survivor” ikincisi Barış Murat Yağcı ve Cihan Talay da var. Pazar gecesi ben de canlı yayında Yılmaz Erdoğan'ın konuklarından biri olacağım ve Murat Başaran'la birlikte Beşiktaş için yaptığımız “Bırakmam Seni Marşı”nı söyleyeceğim.

"ÇEKİLİŞLE 3 EV VERİLECEK"

Pazar gecesi Kanal D'de yayınlanacak olan “Bırakmam Seni” kampanyası yayınının etkili olması bizim, sizin elinizde. Beşiktaş 3-4 yaşlarında babamın elinden tutup maçlarını izlemeye gittiğim, 20 yılı aşkın süre kongre üyesi olduğum, sadece Dolmabahçe'de değil deplasman yollarında da siyahına beyazına gönül verdiğim baba yadigarım. Elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım. Kulübe ve canlı yayın ekibine, yardım toplama masası, yani call center'da da görev yapmak istediğimi bildirdim. Marşımızı söyledikten sonra telefona geçeceğim ve yardım toplamak için canlı yayının sonuna kadar görev başında olacağım.

Kampanya için özel tasarlanan ve YouTube'dan izleyebileceğiniz “Bırakmam Seni Marşı”nın klibinde giydiğim formalardan sınırlı sayıda üretildi.

Pazar gecesi bu formaların satışı için açık artırma da yapılacak. “Bırakmam Seni” yazıp 1903'e gönderenleri de bir sürpriz bekliyor. SMS gönderenler arasından yapılacak çekilişle bir kişiye Ankara, iki kişiye de İstanbul'dan ev verilecek. Birden fazla SMS atanların kazanma şansı artıyor tabii. Şarkılar, marşlar, BKM ekibinin skeçleri ve renkli sohbetlerle süslenecek “Bırakmam Seni” canlı yayınını kaçırmayın derim. Hem Beşiktaşımızı dimdik ayakta tutmak hem de ev çekilişinde şans yakalamak için SMS atmayı da unutmayın. Pazar gecesi Kanal D ekranlarında, Vodafone Park Arena'dan yapılacak canlı yayında görüşmek üzere.'' (Futbol Arena)

Etiketler :