Beşiktaş'tan dev anlaşma! Forma sponsoru değişiyor

Beşiktaş'tan dev anlaşma! Forma sponsoru değişiyor

Beşiktaş, kripto varlık platformu Rain ile dev bir anlaşmaya imza atacak.

Ajans Beşiktaş - Mali anlamda zor günler geçiren Beşiktaş'ta flaş bir gelişme yaşandı. Siyah-beyazlılar, kripto varlık platformu Rain ile önemli bir anlaşmaya imza atacak.

Beşiktaş'ın Rain ile 2022-23 ve 2023-24 sezonları için göğüs sponsorluğu konusunda anlaştığı ve toplamda 13.5 milyon dolar civarında parayı kasasına koyacağı öğrenildi.

BEKO SIRTA GEÇİYOR

 

Beşiktaş'ın 2 sezondur göğüs sponsoru olan Beko'nun ise sırt kısmına geçeceği bildirildi.

SADECE FORMA DEĞİL

Öte yandan Beşiktaş'ın Rain ile forma sponsorluğu dışında kripto para ve Fan Token alanlarında da işbirliği yapacağı vurgulandı. Hatırlanacağı gibi siyah-beyazlıların uzun süredir kripto alanında adım atması bekleniyordu.

RAIN HAKKINDA

Bahreyn'in ilk lisanslı kripto para girişimcisi olan ve Türkiye'ye kısa bir süre önce giriş yapan kripto varlık platformu Rain, 10 Ocak'ta gerçekleşen B serisi finansman turunda 110 milyon dolar yatırım almıştı. Bölgesel genişleme planlarının odağına Türkiye'yi alan Rain, blockchain ve yeni nesil finansal hizmetler alanında Türkiye'nin bölgesel merkez olmasına destek olmayı amaçlıyor. 

Rain, 2021 yılında 1.9 milyar doların üzerinde işlem yaparken, aktif kullanıcı sayısı 185 bini aştı. B serisi turu, başarılı bir yıl geçiren şirket için yeni bir kilometre taşı oldu. 400'den fazla çalışanı bulunan Rain, 2022 yılında iki kat büyüme hedefiyle ekibini genişletmeye devam edeceğini açıkladı. (duhuliye)