Beşiktaş'tan kaleci hamlesi! Yönetim o ismi konuştu

Beşiktaş'tan kaleci hamlesi! Yönetim o ismi konuştu

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş diğer taraftan da gelecek sezon için çalışmalarını sürdürüyor.

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlılarda Loris Karius’un artan performansına karşın yönetim yeni bir kalecinin alınması düşüncesinde. Son olarak Spor Toto Süper Lig’de Ankaragücü’nü konuk eden Beşiktaş, rakibini 4-1 yenmiş ve derbi öncesi moralleri yükseltmişti.
 
Yemekte transfer konusu konuşuldu

Ankaragücü Kulübü yöneticileri ve Beşiktaş yetkilileri maç öncesinde yemekte buluştu. Yöneticilerin bir araya geldiği yemekte kaleci konusunun görüşüldüğü ortaya çıktı.
 
Beşiktaş’ın Altay Bayındır ile ilgilendiği gündemde

Beşiktaş’ın, Ankaragücü kalecisi Altay Bayındır ile ilgilendiği ve futbolcunun durumunu sorduğu öğrenildi. Sezon sonunda yeni bir görüşme yapılması bekleniyor.  1.90 boyunda ve 21 yaşındaki Altay Bayındır, bu sezon Ankaragücü’nde 26 maçta 1440 dakika süre almıştı.
 
Altay Bayındır ile daha önce Galatasaray’ın da ilgilendiği gündeme gelmiş ve genç kaleciye olan ilgi yöneticiler tarafından da doğrulanmıştı.
 
“Hedefim Avrupa “demişti

Altay Bayındır, “Ankaragücü’nde başarılı olmak ve Avrupa kulüplerine gitmeyi arzu ediyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum” dedi. (Ajansspor)

Önceki ve Sonraki Haberler