Beşiktaş'tan resmi Lucescu açıklaması!

Beşiktaş'tan resmi Lucescu açıklaması!

Beşiktaş Futbol A Takımı Sorumlu Yöneticisi Emre Kocadağ, anlaşmaları halinde Mircea Lucescu'nun kulüpte danışmanlık yapacağını belirterek, “Shakhtar'daki yapılanmalarını biliyoruz, Lucescu’dan o yönde futbol aklı olarak faydalanmak istiyoruz” dedi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın sabah yaptığı antrenman sırasında basın mensuplarıyla sohbet eden Beşiktaş Futbol A Takımı Sorumlusu Emre Kocadağ, siyahbeyazlıların gündemini değerlendirdi.

Takımdaki genel havanın iyi olduğunu belirten Kocadağ, “Sergen Yalçın'la iyi bir çıkış yakaladık, gördüğünüz gibi futbolcuların neşesi de yerinde. Çok önemli bir periyoda gireceğiz, inşallah böyle devam ederiz” şeklinde konuştu.

“SERGEN YALÇIN’IN ÜSTÜNE DİREKTÖR GELMESİ GİBİ BİR DURUM YOK”

Anlaşma sağlamaları halinde Lucescu'nun sportif direktör değil futbol aklı olarak danışmanlık yapacağını söyleyen Emre Kocadağ, “Shakhtar'daki yapılanmaları biliyoruz, Lucescu’dan o yönde futbol aklı olarak faydalanmak istiyoruz. Sergen Yalçın'ın üstüne direktör olarak gelmesi gibi bir durum yok. Bu hafta içi gelecek ve konuşacağız, İstanbul'da uzun süreli kalıp kalmayacağı da önemli. Kendisi tüm bu konuları değerlendirecek ve bir karara varacağız” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler