Beşiktaş'tan Talisca çıkışı! "1 milyon euroyu kabul ediyorsa gelsin”

Beşiktaş'tan Talisca çıkışı! "1 milyon euroyu kabul ediyorsa gelsin”

Beşiktaşlı yöneticiler, Çin’de yıllık 8 milyon euro kazanan Anderson Talisca için son sözü söyledi.

Ajans Beşiktaş - Yaşadığı mali kriz koronavirüs salgını nedeniyle daha da derinleşen Beşiktaş Yönetimi, yerli ve yabancı tüm oyuncularından yıllık ücretlerinde indirim isteyip, eski yönetim tarafından bazı futbolculara verilen sözleri rafa kaldırırken, Anderson Talisca’nın bir anda gündeme girmesinin şaşkınlığını yaşıyor.

Beşiktaş’tan para için ayrılan ve Çin kulübü Guangzhou Evergrande’de yıllık 8 milyon euro kazanan Talisca’nın kiralık da olsa geri getirilmesinin mümkün olmadığını her fırsatta dile getiren yönetim, Brezilyalı futbolcu için son sözünü söyledi. Siyah-beyazlılar, “Talisca 1 milyon euroyu kabul ediyorsa gelsin” dedi.

Kendi aralarında yaptıkları durum değerlendirmesinde Talisca konusunu masaya yatıran siyah-beyazlı idarecilerin, “Kasada para yok, gündem Talisca! Sürekli Beşiktaş paylaşımları yapıyor. Bütçeyi aşağıya çekmeye çalıştığımız bir dönemde böylesine pahalı bir oyuncuyu almak mümkün değil. Madem geri dönmeyi çok istiyor, yıllık 1 milyon eurodan fazla veremeyiz” ifadelerini kullandıkları belirlendi.

Bonservisiyle transfer edilmesi zaten mümkün olmayan Talisca’ya talep edeceği astronomik yıllık ücreti ödeyemeyeceklerini vurgulayan siyah-beyazlılar, daha gerçekçi transfer hamlelerine yoğunlaşacak. Yönetim ve teknik heyetin ortak bir çalışmayla genç, yetenekli ve makul maliyetli oyunculardan oluşan bir liste hazırladıkları ifade edildi. (Milliyet - Serdar Sarıdağ)

Etiketler :