Beşiktaş'tan teknik direktör kararı

Beşiktaş'tan teknik direktör kararı

Teknik Direktör arayışını sürdüren Beşiktaş yönetimi kararını verdi. Siyah-beyazlılar devre arasına kadar takımı Önder Karaveli'ye emanet edecek.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, devre arasına kadar Teknik Direktör Önder Karaveli ile yola devam etmeyi planlıyor.

Estoril Teknik Direktörü Bruno Pinheiro’dan olumsuz yanıt alan siyah-beyazlı yönetim, yeni teknik direktörünü sezonun 2. yarısı öncesi belirleyecek.

Sergen Yalçın’ın istifası sonrası teknik adam adayları ile temasa geçen siyah beyazlı yönetim, henüz sonuca ulaşamadı. Siyah-beyazlılar, son olarak Bruno Pinheiro ile anlaşmasına rağmen Portekizli teknik adam kulübü Estoril ile sözleşmesini feshedemedi.

Bu gelişme üzerinde Pinheiro defterini kapatan siyah beyazlılar, sezonun ilk yarısında Süper Lig’de oynayacağı Fenerbahçe, Göztepe ve İttifak Holding Konyaspor maçlarına Önder Karaveli yönetiminde çıkmaya hazırlanıyor.  İlk devrenin son 3 maçı 1 hafta içinde gerçekleşecek.

Yönetim, kalan kısa süre nedeniyle yeni teknik adamını ilk yarının sonunda belirlemeyi planlıyor. Beşiktaş’ta teknik direktör adayları arasında Şenol Güneş’in yanı sıra Rıza Çalımbay ve Okan Buruk güncelliğini koruyor.  Ayrıca Yalçın sonrası görevi devralan Beşiktaş U-19 Teknik Direktörü Önder Karaveli, yeni gelen teknik adamın ekibinde yer alacak. (NTV Spor)