Beşiktaş'tan transferde Peniel Mlapa sürprizi!

Beşiktaş'tan transferde Peniel Mlapa sürprizi!

Beşiktaş, Abdullah Avcı'nın hayran olduğu Peniel Mlapa ile ilgileniyor. Togolu golcü bu sezon kiralık oynadığı Venlo formasıyla 32 maçta 15 gol attı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı'nın göreve gelmesinin ardından transfer çalışmaları hız kazandı. Siyah beyazlılar için son olarak Togolu golcü Peniel Mlapa iddiası ortaya atıldı. Peniel Mlapa kimdir? Peniel Mlapa kariyeri ve golleri haberimizde.

Hollanda basınından ELF Voetbal'un haberine göre Peniel Mlapa, gelecek sezon gollerine Süper Lig'de Beşiktaş formasıyla devam edecek. Sezonu Venlo'da kiralık olarak geçiren Togolu golcünün Başakşehir döneminden beri Abdullah Avcı tarafından takip edildiği ifade edildi.

"ABDULLAH AVCI ONA HAYRAN"

Abdullah Avcı'nın Peniel Mlapa'ya hayran olduğu vurgulanırken, transfer için yeniden girişimlerin olacağı belirtildi. Bonservisi Alman 2. Lig takımı Dynamo Dresden'de bulunan Peniel Mlapa, eğer 800 bin avroluk opsiyon maddesi kullanılırsa Venlo'nun kadrosuna katılacak. Togolu golcü bu sezon kiralık oynadığı Venlo formasıyla 32 maçta 15 gol attı. (Futbol Arena)

Etiketler :