Beşiktaş'tan Yerry Mina'ya bir teklif daha! Bonuslarla birlikte...

Beşiktaş'tan Yerry Mina'ya bir teklif daha! Bonuslarla birlikte...

Savunma için Galatasaray'ın eski yıldızını gündemine alan Beşiktaş, Yerry Mina için harekete geçti. Kara Kartal, sezon sonunda kontratı bitecek olan Kolombiyalı ile masaya oturacak.

Ajans Beşiktaş - Gelecek sezon için yeniden şampiyonluk hayalleri kuran Beşiktaş, özellikle stoper bölgesi için çalışmalarını sürdürüyor...

DENAYER YENİDEN LİSTEDE

Şenol Güneş'in bu bölgeye takviye istemesi üzerine Galatasaray'ın eski yıldızı Denayer, yeniden listeye girmişti. Şu anda BAE ekiplerinden Shabab Al-Ahli forması giyen Belçikalı futbolcunun kontratı, sezon sonunda bitecek.

DİĞER ALTERNATİF YERRY MINA

Bu arada Kara Kartal, her ihtimali düşünüp, alternatif isimler üzerinde de duruyor. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton'ın formasını giyen Yerry Mina'nın sözleşmesi, sezon sonunda bitecek.

TAKIMIYLA ANLAŞAMADI

Ancak Kolombiyalı futbolcunun, takımıyla yaptığı sözleşme görüşmeleri olumsuz geçti. Senelik 4.1 milyon Euro kazanan 28 yaşındaki savunmacı, ücrette anlaşamadı ve sezon sonunda büyük bir ihtimalle ayrılacak.

BONUSLARLA SÖZLEŞME HAZIRLANACAK

Ancak Siyah-Beyazlı ekibin de söz konusu ücreti karşılaması pek mümkün gözükmüyor. Hâl böyle olunca Beşiktaş, bonusların da yer aldığı bir sözleşme hazırlayıp, Mina ile temasa geçecek.

2.5 MİLYON EURO...

Gelen son haberlere göre Beşiktaş'ın hazırladığı sözleşme doğrultusunda Mina'ya önereceği rakam da belli oldu. Kara Kartal'ın deneyimli futbolcuya 2.5 milyon Euro bandında bir ücret önermesi bekleniyor. (Fanatik)