Birleşik Arap Emirlikleri - Venezuela maçı CANLI izle

Birleşik Arap Emirlikleri - Venezuela maçı CANLI izle

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Birleşik Arap Emirlikleri Milli Takımı, Venezuela ile karşılaşıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri Venezuela maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Birleşik Arap Emirlikleri Milli Takımı, hazırlık maçında Venezuela Milli Takımı ile karşılaşıyor. Birleşik Arap Emirlikleri - Venezuela maçı 16 Ekim 2018 Salı günü (bugün) TSİ 19:00'da oynayacak. Birleşik Arap Emirlikleri son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Venezuela ise son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 435 kodlu Birleşik Arap Emirlikleri - Venezuela maçı için Birleşik Arap Emirlikleri'ne 3.30 oran verilirken, Venezuela'ya 1.70 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.20 olarak belirlendi.

16 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 19:00'da başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Birleşik Arap Emirlikleri Venezuela maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Birleşik Arap Emirlikleri Venezuela canlı izle" ve "Birleşik Arap Emirlikleri Venezuela maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Birleşik Arap Emirlikleri Venezuela maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Venezuela ve Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.