1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Boateng'in eşi Melissa Satta, eşinin sakatlık nedenini açıkladı: "Günde en az 8-10 kez seks yaptığımız için..."
Boateng'in eşi Melissa Satta, eşinin sakatlık nedenini açıkladı: "Günde en az 8-10 kez seks yaptığımız için..."

Boateng'in eşi Melissa Satta, eşinin sakatlık nedenini açıkladı: "Günde en az 8-10 kez seks yaptığımız için..."

Kevin-Prince Boateng'in eşi Melissa Satta, eşinin çok sık sakatlanmasının nedenini açıkladı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın devre arasında kiraladığı Kevin-Prince Boateng'in eşi Melissa Satta olay itiraflarda bulundu. Kevin-Prince Boateng ile 2016 yılında evlenen Melissa Satta, yıldız futbolcunun çok sık sakatlanmasının sebebini açıkladı.

Boateng'in son yıllarda çok sık sakatlanmasının nedenini açıklayan Melissa Satta, "Günde en az 8-10 kez seks yapıyoruz. Bu nedenle Boateng çok fazla kas sakatlığı yaşıyor." ifadelerini kullandı.

Son yıllarda çok sık uyluk sakatlığı yaşayan Kevin-Prince Boateng, oynadığı takımlarda birçok kez sakatlık sebebiyle sahalardan uzak kalmıştı. Melissa Satta, "Korkarım ki tüm gerginliğinin tek sebebi budur." sözlerini kullandı.

Melissa-Satta kimdir?

2002 yılında modelliğe başlayan Melissa-Satta, 2009 yılında Victoria's Secret'ta sunduğu bir program sonrası sunuculuk kariyerine de adım atmış oldu. Aynı zamanda Satta-Boateng, Sports Illustrated'ın seksi çekimlerinde de yer aldı. Satta, İtalyan efsane Christian Vieri ile ilişki yaşadı ve Vieri'den 2011 yılında ayrıldı.

Satta-Boateng o yılın ilerleyen günlerinde İtalyan işadamı Gianluca Vacchi ile nişanlandı. Ancak, bundan bir ay sonra, gece geç saatlerde basketbol efsanesi Kobe Bryant ile bir otele girdiği fotoğraflandı, bu da eşi Vanessa Bryant'ın boşanma davası açmasına neden oldu. Satta ilerleyen yıllarda Kevin-Prince ile mutluluk buldu ve ateşli çiftin 2014 yılında Maddox Prince adında bir çocuğu oldu. (Skorer)

Önceki ve Sonraki Haberler