Bordeaux - Montpellier maçı CANLI İZLE (20.03.2022)

Bordeaux - Montpellier maçı CANLI İZLE (20.03.2022)

Fransa Lig 1 maçında Montpellier ile Bordeaux karşı karşıya geliyor. Montpellier ile Bordeaux arasındaki karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Fransa 1'inci Ligi'nde 2021/2022 sezonu heyecanı sürüyor. Montpellier ile Bordeaux karşı karşıya geliyor. Montpellier - Bordeaux maçı 20 Mart 2022 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 17:00 olarak belirledi.

Peki Montpellier - Bordeaux maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Montpellier Bordeaux maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Montpellier Bordeaux canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Montpellier ile Bordeaux arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele beIN Sports Max 2 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları dijital yayın platformu Digitürk'ün abonelerine özeldir. Bein Sports izlemek, Bein Sports şifresiz izleyebilmek ve Bein Sports canlı yayın izlemek için abonelik zorunludur. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.