Bosna Hersek - Kuzey İrlanda maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

Bosna Hersek - Kuzey İrlanda maçı CANLI İZLE (15.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Bosna Hersek, Kuzey İrlanda ile karşılaşıyor. Bosna Hersek Kuzey İrlanda maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Bosna Hersek Kuzey İrlanda maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde B Ligi 3'üncü grupta Bosna Hersek, Kuzey İrlanda ile karşılaşıyor. Bosna Hersek - Kuzey İrlanda maçı 15 Ekim 2018 Pazartesi günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Bosna Hersek son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 beraberlik yaşadı. Kuzey İrlanda ise son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 598 kodlu Bosna Hersek - Kuzey İrlanda maçı için Bosna Hersek'e 1.40 oran verilirken, Kuzey İrlanda'ya 5.50 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.30 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde B Ligi 3'üncü grupta şu takımlar yer alıyor: Bosna Hersek, Kuzey İrlanda ve Avusturya.

15 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bosna Hersek Kuzey İrlanda maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Bosna Hersek Kuzey İrlanda canlı izle" ve "Bosna Hersek Kuzey İrlanda maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Bosna Hersek Kuzey İrlanda maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Kuzey İrlanda ve Bosna Hersek ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.