Botaş - Çukurova Basket maçı CANLI İZLE (30.04.2019 Kadın Basketbol)

Botaş - Çukurova Basket maçı CANLI İZLE (30.04.2019 Kadın Basketbol)

Botaş, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Çukurova Basket ile karşılaşıyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

Botaş, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin Yarı Finali'nde Çukurova Basket ile karşılaşacak. Karşılaşma 30 Nisan 2019 (bugün) saat 18:00'de başlayacak. Peki Botaş - Çukurova Basket maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Botaş Çukurova Basket maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Botaş Çukurova Basket canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Botaş ile Çukurova Basket arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Maçı Tivibu Spor kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve  bir çok ligin maçlarını abonelikli olarak yayınlamaktadır. Ancak bu kanal (Tivibu Spor) Türksat uydusu üzerinden şifresiz ve ücretsiz yayın yapmaktadır. Dolayısıyla bu maçı Tivibu Spor izleyebilen uydu alıcılar ile şifresiz izleyebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler