Brezilya - Arjantin maçı CANLI izle

Brezilya - Arjantin maçı CANLI izle

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Brezilya Milli Takımı, Arjantin ile karşılaşıyor. Arjantin - Brezilya maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Brezilya Arjantin maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Brezilya Milli Takımı, hazırlık maçında Arjantin Milli Takımı ile karşılaşıyor. Brezilya - Arjantin maçı 16 Ekim 2018 Salı günü (bugün) TSİ 21:00'de oynayacak. Brezilya son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Arjantin ise son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 471 kodlu Brezilya - Arjantin maçı için Brezilya'ya 1.45 oran verilirken, Arjantin'e 4.60 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.40 olarak belirlendi.

16 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Brezilya Arjantin maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Brezilya Arjantin canlı izle" ve "Brezilya Arjantin maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Brezilya Arjantin maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Arjantin ve Brezilya ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.