Bülent Ülgen, Beşiktaş ile F.Bahçe muhabirlerini karşılaştırdı

BJK TV Genel Müdürü Bülent Ülgen, 9 Aralık Cuma günü yayınlanan programda Beşiktaş muhabirlerinin Fenerbahçe muhabirlerinden daha iyi olduğunu söyledi. Ülgen, Hürriyet Fenerbahçe Muhabiri Ahmet Ercanlar'ı sert bir dille eleştirdi.

Ercanlar'ın, Dinamo Kiev'in Beşiktaş'ı 6-0 yendiği maçın ardından 6 esprisi yaptığını ve bunun bir ayıp olduğunu dile getiren Ülgen, son derece sert ifadeler kullandı. Ülgen'in BJK TV'de isim vermeden tepki gösterdiği Ahmet Ercanlar hakkında şunları söyledi:

"Fenerbahçe'yi takip eden muhabirlerle, Beşiktaş'ı takip eden muhabirle arasında çağ farkı var. Bizim muhabirler çoğuna ders verir. Beşiktaş'ı takip eden muhabirler. Ben öyle karnımla konuşmam. Açık açık söylüyorum. Beşiktaş muhabirleri gazetecilik dersi verir. Bir kere inandıklarını yazarlar. Asla bir yere körü körüne hizmet etmezler. Kıyaslama sözcüğünü İngilizce kullandım ama Türkçe de söyleyeyim. Çünkü çoğu İngilizce bile bilmiyor. Bir tanesi var onlardan. İsim söylemiyorum, anlayan anlasın. Beşiktaş maçının oynandığı gecede, sabah 6'da uçağım var, herkese iyi geceler demiş. 6-0 bitti ya. Çok ince bir zeka! Senin kilondan çıkmayacak kadar güzel bir espri. Kilon o kadar değil. Ayıp ayıp!"

Benzer Videolar