Bulgaristan - Fransa basketbol maçı canlı izle 

Bulgaristan - Fransa basketbol maçı canlı izle 

Bulgaristan ile Fransa basketbol Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Turunda K grubu maçında karşı karşıya gelecek. Bulgaristan ile Fransa arasındaki karşılaşmayı canlı takip edebilmeniz mümkün.

Basketbolda Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Turunda K grubunda Bulgaristan ile Fransa karşı karşıya geliyor. Bulgaristan - Fransa basketbol maçı 13 Eylül 2018 Perşembe günü (bugün) karşı karşıya gelecek. Maçın başlangıç saati TSİ 18:00 olarak belirledi. 

Bulgaristan son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet ile oynadı. Fransa takımı ise son 5 maçının 5'inde de galip gelmesini bildi. İddaa'da 777 kodlu maçı oynayanlar için Handikap 1. Takım. 

Bulgaristan ile Fransa arasındaki futbol karşılaşması 13 Eylül 2018 tarihinde saat 18:00 (TSİ) başlayacak. Peki Bulgaristan - Fransa maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Bulgaristan Fransa maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Bulgaristan Fransa canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Bulgaristan ile Fransa arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor. 

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek ne yazık ki mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz aşk bir yana dünya futboluna da ilgiliyiz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :