Bulgaristan - Güney Kıbrıs maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

Bulgaristan - Güney Kıbrıs maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Bulgaristan, Güney Kıbrıs ile karşılaşıyor. Bulgaristan Güney Kıbrıs maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Bulgaristan Güney Kıbrıs maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 3'üncü grupta Bulgaristan, Güney Kıbrıs ile karşılaşıyor. Bulgaristan - Güney Kıbrıs maçı 13 Ekim 2018 Cumartesi günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Bulgaristan son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Güney Kıbrıs ise son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 530 kodlu Bulgaristan - Güney Kıbrıs maçı için Bulgaristan'a 1.40 oran verilirken, Güney Kıbrıs'a 5.50 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.30 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 3'üncü grupta şu takımlar yer alıyor: Bulgaristan, Güney Kıbrıs, Norveç ve Slovenya.

13 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bulgaristan Güney Kıbrıs maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Bulgaristan Güney Kıbrıs canlı izle" ve "Bulgaristan Güney Kıbrıs maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Bulgaristan Güney Kıbrıs maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Güney Kıbrıs ve Bulgaristan ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.