1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Burnley - Crystal Palace maçı CANLI İZLE (23.11.2020)
Burnley - Crystal Palace maçı CANLI İZLE (23.11.2020)

Burnley - Crystal Palace maçı CANLI İZLE (23.11.2020)

İngiltere Premier ligde Crystal Palace ile Burnley maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

İngiltere Premier liginde 2020/2021 sezonu heyecanı sürüyor. Burnley ile Crystal Palace karşı karşıya geliyor. Burnley - Crystal Palace maçı 23 Kasım 2020 Pazartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 20:30 olarak belirledi.

Peki Burnley - Crystal Palace maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Burnley Crystal Palace maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Burnley Crystal Palace canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Burnley ile Crystal Palace arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, bir çok platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayın izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı, eğer başka bir kanalda da yayınlanmıyorsa şifresiz izleyebilmek mümkün değildir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler