1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Büyük Britanya - Kosova maçı CANLI İZLE (17.08.2019 EuroBasket)
Büyük Britanya - Kosova maçı CANLI İZLE (17.08.2019 EuroBasket)

Büyük Britanya - Kosova maçı CANLI İZLE (17.08.2019 EuroBasket)

EuroBasket 2021 ön eleme maçında Büyük Britanya ile Kosova karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

EuroBasket 2021 ön eleme 3. Tur E grubunda Büyük Britanya ile Kosova karşı karşıya geliyor. 17 Ağustos 2019 Cumartesi günü (bugün) oynanacak Büyük Britanya - Kosova maçının başlangıç saati TSİ 21:00 olarak açıklandı. Eğer yurtdışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Büyük Britanya Kosova şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Büyük Britanya Kosova canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Büyük Britanya son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Kosova takımı ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçında kodu 664 olarak açıklandı.

Büyük Britanya ile Kosova arasındaki basketbol karşılaşması 17 Ağustos 2019 tarihinde saat 21:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Büyük Britanya ile Kosova arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Büyük Britanya - Kosova maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Büyük Britanya Kosova maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Büyük Britanya Kosova maçı izle, Büyük Britanya Kosova canlı izle, Büyük Britanya Kosova izle netspor, Büyük Britanya Kosova maçı izle justin tv, Büyük Britanya Kosova canlı yayın, Büyük Britanya Kosova canlı periscope, Büyük Britanya Kosova kaçak izle, Büyük Britanya Kosova izle canlı, Büyük Britanya Kosova maçını canlı izle, Büyük Britanya Kosova maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler