Caner Erkin'den Emre Bol'a tepki! "Sen samimi değilsin Emre Bol! Samimi olsan adil olursun, bana yapılan haksızlıkları da konuşursun"

Caner Erkin'den Emre Bol'a tepki! "Sen samimi değilsin Emre Bol! Samimi olsan adil olursun, bana yapılan haksızlıkları da konuşursun"

Caner Erkin resmi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. İşte detaylar...

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın yıldız oyuncularından Caner Erkin, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Emre Bol'a tepki gösterdi. Erkin, "Canım Atam.. Sadece izinden gitmekle yetinmedim, sana gönül vermiş biri olarak, senin adınla,sözünle, beni vurmaya çalışan cahillere, yine senin sözünle cevap vermek isterim! Susuyorsak efendiliğimizdendir.. Yoksa altı boş, ön yargılara, hukuksal olarakta, birey olarakta cevabım hazırdır! Ben sahada hırsımla, kendimce adaletimle varoldum. Cevabım yaptığım asistler ve oynadığım futboldur.. Kimseye boyun eğmedim, eğmem! İnandığım doğrunun arkasında oldum, yanlız kalmaktanda korkmadım.. Şükür arkamda kocaman bir camia var! Benim ahlakımı sorgulaman için, seni kim bilir kişi seçti? Bu işin bekçisi misin.....? “Cumhuriyet fikir sahibi serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız” ama sen samimi değilsin Emre bol! Samimi olsan adil olursun, bana yapılan haksızlıkları da konuşursun... Ama şimdi sayemde konuşulacaksın hadi buda benim sana Eyvallahım olsun !" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

ew-002.jpg

Etiketler :