1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Casa Pia - Porto maçı CANLI İZLE (5.12.2019)
Casa Pia - Porto maçı CANLI İZLE (5.12.2019)

Casa Pia - Porto maçı CANLI İZLE (5.12.2019)

Portekiz Lig Kupası'nda Casa Pia ile Porto karşı karşıya geliyor. Final maçını CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

Portekiz Lig Kupası'nda Casa Pia ile Porto karşı karşıya geliyor. Casa Pia - Porto maçı 5 Aralık 2019 Perşembe günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 23:15 olarak belirledi.

Peki Casa Pia - Porto maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Casa Pia Porto maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Casa Pia Porto canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Casa Pia ile Porto arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler