Çebi: "Bu kez aday olmazsak artık semte bile zor gireriz"

Çebi: "Bu kez aday olmazsak artık semte bile zor gireriz"

Bu hafta adaylığını açıklaması beklenen Ahmet Nur Çebi'nin dün sabah saatlerinde listesinde yer vereceği ekip arkadaşlarıyla bir araya geldiği ve çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

Ajans Beşiktaş - Seçim kararı alan Başkan Fikret Orman telefonlarını kapatırken, yönetimindeki arkadaşlarıyla bile çok önemli bir şey olmadıktan sonra irtibat kurmuyor. Ancak camianın önde gelenleri Orman'ı kararından döndürmek için yoğun uğraş verdi. Dün iş adamı Rahmi Koç, Orman ile bir araya geldi. Koç'un "Bu şekilde bırakmamalısın. Bir kez daha düşün. Yeniden aday ol. Biz arkandayız" dediği belirtildi. Orman'a bir de iş adamı Tuncay Özilhan'dan telefon geldi. Ancak tüm bu görüşmelere rağmen Fikret Orman'ın kararından dönmeyeceği öğrenildi.

'ADAY OLMAZSAM SEMTE GİREMEYİZ'

Siyah-beyazlılarda seçim hareketliliği devam ediyor. 2. Başkan Serdal Adalı'nın da adaylığa yeşil ışık yakmasıyla liste savaşları başladı… Bu hafta adaylığını açıklaması beklenen Ahmet Nur Çebi'nin dün sabah saatlerinde listesinde yer vereceği ekip arkadaşlarıyla bir araya geldiği ve çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi. Çebi'nin toplantıda çarpıcı cümleler kurduğu, "Şu an herkes adaylığımızı bekliyor. Tüm gözler bizde. Artık zamanı geldi. Bu kez aday olmazsak bırakın kulübe artık semte bile zor gireriz. Taraftarın bizden umudu var" ifadelerini kullandığı kaydedildi.

FİKRET ORMAN

Başkan Orman, camianın önde gelen isimleri ile görüştü. Yeniden adaylık için kendisine baskı var.

SERDAL ADALI

2. Başkan Serdal Adalı, daha önce aday olduğu başkanlık koltuğu için yine hazırlık yapıyor.

AHMET NUR ÇEBİ

Yarışta en çok öne çıkan isimlerden olan Ahmet Nur Çebi, yönetimini kurmak için yoğun görüşmeler halinde. (Sabah)