Milli futbolcu, imza töreninden sonra annesi Selma Tosun ve babası Şenol Tosun'la birlikte Everton ambleminin önünde poz verdi.
Milli futbolcu, imza töreninden sonra annesi Selma Tosun ve babası Şenol Tosun'la birlikte Everton ambleminin önünde poz verdi.
Soluğu Anfield Road'ta alan Cenk Tosun, FA Cup'ta dün gece oynanan Liverpool-Everton derbisinin ikinci yarısını tribünden izledi. Babası, annesi ve eşi Ece Tosun'la karşılaşmayı takip eden 27 yaşındaki forvete İngiliz basını büyük ilgi gösterdi. Liverpool'lu taraftarlar da ezeli rakiplerinin yeni golcüsü Cenk'le fotoğraf çektirdiler.
(Milliyet)