Cenk Tosun: "Şimdilik Beşiktaş'a gelme düşüncem yok"

Cenk Tosun: "Şimdilik Beşiktaş'a gelme düşüncem yok"

İngiltere Premier Lig'de Everton forması altında mücadele eden Cenk Tosun, Beşiktaş'a olası transferi hakkında konuştu.

Ajans Beşiktaş - İngiltere Premier Lig'de Everton forması giyen milli futbolcumuz Cenk Tosun, Tivibuspor'a açıklamalarda bulundu. Başarılı futbolcu Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki haberlere de açıklık getirdi.

"Türkiye'ye dönme niyetim yok"

Golcü futbolcu şu an için Türkiye'ye dönme düşüncesi olmadığını belirterek, "Şimdilik Beşiktaş'a gelme düşüncem yok. Misyonumun dolduğunu düşünmüyorum, İngiltere'de kalıp, bayrağımızdan, vatanımızdan daha çok söz ettirmek istiyorum. Türkiye'ye dönme gibi bir niyetim yok şu an" şeklinde konuştu.

"Şu anki Beşiktaş kadrosunda oynarım"

Şu anki Beşiktaş kadrosunda oynayabileceğini vurgulayan başarılı golcü, "Beşiktaş'ta 2017-18 takımımız şimdiki takımdan daha güçlüydü. Şu andaki Beşiktaş kadrosunda ben oynarım." dedi.

"Beşiktaş, şampiyonluk yarışında önde"

Öte yandan golcü futbolcu şampiyonluk yarışında Beşiktaş'ın avantajlı olduğunu söyleyerek, "Alanyaspor'u izledim, top yapan bir takım. Alanya bu oyunu Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynuyor, bu çok değerli. Alanya'nın futbolunu çok beğeniyorum ama Beşiktaş'ın şampiyonluk yarışında bir tık önde olduğunu söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler