Cenk Tosun'un babası gelen teklifi açıkladı! "Moskova neden olmasın?"

Cenk Tosun'un babası gelen teklifi açıkladı! "Moskova neden olmasın?"

Beşiktaş'ın Everton'dan kiraladığı milli futbolcu Cenk Tosun'un geleceği merak konusu oldu. Menajerliğini yapan babası Şenol Tosun aldıkları teklifi açıkladı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın Everton'dan kiraladığı milli futbolcu Cenk Tosun'un menajerliğini yapan babası Şenol Tosun, golcü oyuncuyla ilgili olarak flaş açıklamalar yaptı.

"Moskova'dan teklif aldık"

Devre arası yaşadıklarını anlatan Şenol Tosun "CSKA Moskova'dan devre arasında teklif aldığımız sır değil. Ancak Tosun aile olarak Beşiktaş'a kiralık olarak dönme kararı aldık. Beşiktaş'ta 5 aylık süre geçirmenin, CSKA'ya kiralık gitmekten daha iyi olacağını düşündük." dedi.

"Cenk, Beşiktaş'ı iyi tanıyor"

Açıklamalarına devam eden Şenol Tosun "Aslında Moskova kulübünün şartları oldukça iyiydi, sorun yoktu. Ama Cenk, Beşiktaş'ı iyi tanıyor ve İstanbul'u seviyor. CSKA'ya gitseydi, bir adaptasyon dönemi olacaktı ama Beşiktaş için böyle bir ihtimal yoktu" diye konuştu

"Eşi de İstanbul'da olmak istedi"

Ayrıca Şenol Tosun "Eşi de İstanbul'da olmak istedi. İstanbul'u sevdiği için dönmek istedi. Genel olarak hepimiz, İstanbul'da birkaç ay geçirmenin en iyi çözüm olacağını düşündük ve Beşiktaş'a imza attık." ifadelerini kullandı.

"CSKA Moskova ile görüşebiliriz"

Cenk Tosun'un yaz aylarında Rusya'ya transfer olabileceğini söyleyen Şenol Tosun "Yaz aylarında CSKA Moskova ile 2-3 yıllık sözleşme karşılığında bir transfer görüşmesi yapabiliriz. Böyle bir şey neden olmasın? Birkaç ay içinde neler olacağını kimse bilemez." dedi. (Sporx)

Önceki ve Sonraki Haberler