1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Çin - Polonya maçı CANLI İZLE (02.09.2019 Dünya Kupası)
Çin - Polonya maçı CANLI İZLE (02.09.2019 Dünya Kupası)

Çin - Polonya maçı CANLI İZLE (02.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Çin ile Polonya maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Çin ile Polonya arasındaki mücadele olacak. 2 Eylül 2019 Pazartesi günü oynanacak Çin - Polonya maçının başlangıç saati TSİ 15:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Çin Polonya şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Çin Polonya canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Çin son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Polonya takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 42051 olarak belirlenmiştir.

Çin ile Polonya arasındaki basketbol karşılaşması 2 Eylül 2019 tarihinde saat 15:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Çin ile Polonya arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Çin - Polonya maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Çin Polonya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Çin Polonya maçı izle, Çin Polonya canlı izle, Çin Polonya izle netspor, Çin Polonya maçı izle justin tv, Çin Polonya canlı yayın, Çin Polonya canlı periscope, Çin Polonya kaçak izle, Çin Polonya izle canlı, Çin Polonya maçını canlı izle, Çin Polonya maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Ülkemizde hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler