Philadelphia Union - Columbus Crew maçı CANLI İZLE (24.06.2021)

Philadelphia Union - Columbus Crew maçı CANLI İZLE (24.06.2021)

ABD Major Ligi MLS'de Columbus Crew ile Philadelphia Union karşı karşıya geliyor. Bu maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

MLS'de (ABD Major Ligi) 2021 sezonu heyecanı sürüyor. MLS yani Major League Soccer ligi, Amerikan ve Kanada futbol liglerinin en üst düzey ligidir. Bugünkü maçta Philadelphia Union ile Columbus Crew karşı karşıya geliyor. Philadelphia Union - Columbus Crew maçı 24 Haziran 2021 günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 02:30 olarak belirledi.

Peki Philadelphia Union - Columbus Crew maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Philadelphia Union Columbus Crew maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Philadelphia Union Columbus Crew canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Philadelphia Union ile Columbus Crew arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler