Corinthians'a transfer olan Vagner Love, Beşiktaş yönetimini eleştirdi!

Corinthians'a transfer olan Vagner Love, Beşiktaş yönetimini eleştirdi!

Beşiktaş'la olan sözleşmesini feshederek Corinthians'a transfer olan Vagner Love, ülkesi Brezilya'da verdiği bir röportajda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. 34 yaşındaki golcü, Siyah Beyazlı yönetime sitem etti

Ajans Beişktaş - Beşiktaş'la olan sözleşmesini feshederek Corinthians'a transfer olan Vagner Love, ülkesi Brezilya'da ses getirecek açıklamalar yaptı.

Gazeta Esportiva'ya konuşan 34 yaşındaki golcü, Siyah Beyazlı takımdan ayrılık sürecini anlatırken Beşiktaş yönetimini eleştirdi. İşte Love'un o sözleri:

"Beşiktaş'ta yaşadığım sorun, bana gelip hiçbir şey söylememeleriydi. Oysaki problem neyse benimle konuşmaları gerekiyordu. Bir sorun mu var? Gelir, yüzüme söylersiniz. Hem kulüp hem de ülke ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçiyordu. Ancak hiçbir zaman gelip de benimle yüz yüze konuşmadılar. 5 ay boyunca ne paramı alabildim ne antrenman yapabildim. Sonuç olarak yaptığım şeyden ötürü çok mutluyum. Tanrı'ya şükürler olsun ki şu rahat bir hayatım vardı ve yaşananlar beni olumsuz yönde etkilemiyordu. Yaşananlara rağmen çalışmalarımı sürdürdüm. Çünkü biliyordum ki elbet bu problem bir çözüme kavuşacaktı. Bu da burada verdiğim bir röportaj sonrasında oldu. Maaşımın ödenmemesi hâlinde FIFA'ya gideceğimi söylemiştim. Bu ifademden sonra bana ulaştılar ve anlaşma sağladık. " (Fanatik)

Etiketler :