Corinthians'tan en net açıklama: "Vagner Love'un transferi..."

Corinthians'tan en net açıklama: "Vagner Love'un transferi..."

Corinthians Futbol Direktörü Duilio Alves, Vagner Love transferiyle ilgili konuştu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Transfer çalışmalarına devam ederken kadro dışı bırakılan Vagner Love ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Siyah beyazlı kulüple sözleşme feshi üzerine görüşen Brezilyalı golcü için Corinthians cephesinden yeni bir açıklama daha geldi. Futbol Direktörü Duilio Alves, Love için beklemede olduklarını söyledi. 
 
Brezilya basınına açıklamalarda bulunan Duilio Alves, "Vagner Love'un transferi sadece bize bağlı değil. Corinthians olarak onu istiyoruz ama şu anda beklemedeyiz. Vagner Love'un Beşiktaş ile sözleşmesini feshetmesi gerekiyor. Son durumda bir değişiklik olmadı." dedi.

"VAGNER LOVE HER BÖLGEDE OYNAR"

Corinthians Teknik Direktörü Fabio Carille geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında, "Vagner Love hücum bölgesinde her yerde oynayabilir. Forvet, 9 numara, 9 numaraya destekçi veya kanatlarda görev verebileceğiniz bir golcü. Kendisine her bölgede yer verebilirim" dedi. 

"39 YAŞINA KADAR OYNAR"

Vagner Love'un 39 yaşına kadar oynayabilecek seviyede olduğunu belirten Carille, "Vagner 37, 38, 39 yaşına kadar oynayabilecek bir oyuncu" dedi.Vagner Love, Beşiktaş formasıyla bu sezon ligde oynadığı 13 maçta 4 gol kaydetti. (Futbol Arena)

Etiketler :