1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Darmstadt 98 - St. Pauli maçı CANLI İZLE (24.10.2020)
Darmstadt 98 - St. Pauli maçı CANLI İZLE (24.10.2020)

Darmstadt 98 - St. Pauli maçı CANLI İZLE (24.10.2020)

Bundesliga'da St. Pauli ile Darmstadt 98 karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

Almanya 2. Bundesliga liginde 2020/2021 sezonu heyecanı sürüyor. Darmstadt 98 ile St. Pauli karşı karşıya geliyor. Darmstadt 98 - St. Pauli maçı 24 Ekim 2020 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 14:00 olarak belirledi.

Peki Darmstadt 98 - St. Pauli maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Darmstadt 98 St. Pauli maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Darmstadt 98 St. Pauli canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Darmstadt 98 ile St. Pauli arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler