Darüşşafaka Tekfen - Pınar Karşıyaka maçı CANLI İZLE (06.02.2021)

Darüşşafaka Tekfen - Pınar Karşıyaka maçı CANLI İZLE (06.02.2021)

Pınar Karşıyaka, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşıyor.

Darüşşafaka Tekfen, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde deplasmanda Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. Karşılaşma 6 Şubat 2021 Cumartesi günü (bugün) saat 17:30'da başlayacak.

Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka Tekfen maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Pınar Karşıyaka Darüşşafaka Tekfen maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Pınar Karşıyaka Darüşşafaka Tekfen canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Pınar Karşıyaka ile Darüşşafaka Tekfen arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Bu maç Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir. Dolayısıyla bu maç, başka bir kanalda yoksa Tivibu üzerinden ancak ücretli abonelikle izlenebilir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları platformun sitesinden öğrenebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :