DC United - New York Red Bulls maçı CANLI İZLE (13.09.2020)

DC United - New York Red Bulls maçı CANLI İZLE (13.09.2020)

ABD Major Ligi MLS'de DC United ile New York Red Bulls karşı karşıya geliyor. Bu maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

MLS'de (ABD Major Ligi) 2020 sezonu heyecanı sürüyor. MLS yani Major League Soccer ligi, Amerikan ve Kanada futbol liglerinin en üst düzey ligidir. Bugünkü maçta DC United ile New York Red Bulls karşı karşıya geliyor. DC United - New York Red Bulls maçı 13 Eylül 2020 günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 02:00 olarak belirledi.

Peki DC United - New York Red Bulls maçı hangi kanalda canlı izlenecek? DC United New York Red Bulls maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "DC United New York Red Bulls canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi DC United ile New York Red Bulls arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler