1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Desportivo Aves - Portimonense maçı CANLI İZLE (18.01.2020)
Desportivo Aves - Portimonense maçı CANLI İZLE (18.01.2020)

Desportivo Aves - Portimonense maçı CANLI İZLE (18.01.2020)

Portekiz liginde Desportivo Aves ile Portimonense karşı karşıya geliyor. Desportivo Aves ile Portimonense arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

Portekiz Premier Ligi'nde 2019/2020 sezonu heyecanı sürüyor. Desportivo Aves ile Portimonense karşı karşıya geliyor. Desportivo Aves - Portimonense maçı 18 Ocak 2020 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 18:30 olarak belirledi.

Peki Desportivo Aves - Portimonense maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Desportivo Aves Portimonense maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Desportivo Aves Portimonense canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Desportivo Aves ile Portimonense arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler