Divan Kurulu Başkan Adayı Av. Yalçın Karadeniz “Gelenekten Geleceğe” sloganıyla yeni dönem iddiasını ortaya koydu

Divan Kurulu Başkan Adayı Av. Yalçın Karadeniz “Gelenekten Geleceğe” sloganıyla yeni dönem iddiasını ortaya koydu

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün, 17 Eylül 2022 tarihinde yapılacak Divan Kurulu Başkanlık seçimi öncesinde Divan Kurulu Başkan Adayı Av. Yalçın Karadeniz basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Ajans Beşiktaş - Yeni dönem adaylık planlarından ve hedeflerinden bahseden Yalçın Karadeniz “Gelenekten Geleceğe sloganı ile yola çıktığımız Beşiktaş JK Divan Başkanlık Kurulu seçimi öncesinde; yarım bıraktığımız değil, hukuka aykırı bir şekilde yarım bıraktırdıkları çalışmalarımıza devam etmek için ‘nerede kalmıştık?’diyerek, arkadaşlarımla birlikte aday olduğumuzu açıklamaktan gurur duyuyorum” dedi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün, 17 Eylül 2022 tarihinde yapılacak Divan Kurulu Başkanlık seçimi öncesinde Divan Kurulu Başkan Adayı Av. Yalçın Karadeniz düzenlediği basın toplantısında yeni dönem adaylık planları ve hedeflerini paylaştı. 

Basın buluşmasında konuşan Beşiktaş JK Divan Kurulu Başkan Adayı Av. Yalçın Karadeniz “120. Yılımıza yaklaşmanın heyecanıyla geleceğe yüzümüzü çevirirken; geleneklerimize bağlı kalarak camiamızda birleştirici olma hedefiyle planlamalarımızı yapıyoruz. Bir taraftan da hem hukuksal hem de buna bağlı ekonomik olarak kulübümüzün kötü günlerle karşı karşıya kalmasını engelleyecek önlemleri ekibimizle çalışıyoruz.” dedi.

Yeniden aday olmasıyla ilgili olarak Yalçın Karadeniz “Kulübümüzün menfaatlerini korumak, hukuku tekrar egemen kılmak, yanlışları cesaretle ortaya koymak için, Kulübümüzün anayasası olan tüzüğümüzü bir daha deldirmemek ve özellikle başta Kulüp Yönetim Kurulu olmak üzere tüm kurullarla eşgüdüm içinde suni zorluklar çıkarmadan, ancak yanlışları uygar insanlara ve kulüp geleneklerine bağlı kalarak saygın bir şekilde ifade edebilmek için üyelerimizi ayrım yapmaksızın kucaklamak için aday olduk.” açıklamasını yaptı.

Beşiktaş Kulübünün geleceği için her görüşe ve yaklaşıma saygılı olduğunun altını çizen Karadeniz,unutmadıkları geleneklerini geleceğe taşımak ve daha da yüceltmek adına bu yola baş koyduğunu söylerken, seçimin Kulübe ve büyük Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diledi.