Domagoj Vida'dan şok eden talep!

Domagoj Vida'dan şok eden talep!

Siyah-beyazlı takımın yüksek maaşı ve düşük performansı nedeniyle yollarını ayırmak istediği Domagoj Vida, Beşiktaş yönetimini şoke etti.

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlı takımın yüksek maaşı ve düşük performansı nedeniyle yollarını ayırmak istediği Domagoj Vida, Beşiktaş yönetimini şoke etti.

Beşiktaş'tan yıllık 3.4 milyon euro maaş alan ve bu ücreti bırakmak istemeyen Hırvat stoper Domagoj Vida, siyah-beyazlı yönetimi bir kez daha şoke etti.

Transfer görüşmeleri yapması için deneyimli yıldıza izin veren Beşiktaş Yönetimi'nin Hırvat futbolcunun tavrı sonrasında adeta eli kolu bağlandı.

Hırvat savunmacıdan herhangi bir bonservis bedeli talep etmeyecek duruma kadar şartlarını esneten siyah-beyazlılar, futbolcunun Arabistan'dan gelen teklifi reddetmesinin ardından adeta küpleri bindi.

Hem maaş yükü hem de vasatın altına düşen performansından dolayı Beşiktaş'ın bir an önce kadrosundan çıkartmak istediği Vida, siyah-beyazlı yönetim ile son yaptığı görüşmede ayrılık için şartını belirledi.

Beşiktaş'tan ayrılmak için toplam 3.4 milyon euroya denk gelen maaşının yanı sıra içeride biriken alacaklarının tamamını da isteyen Vida, "Maaşımı verin gideyim" dedi.

Aldığı tekliflerin hiçbirinin 3.4 milyon euro seviyesine ulaşmamasından dolayı gideceği olası takımlarda da maaşının kalan kısmının Beşiktaş tarafından tamamlanmasını talep eden Vida, "Ailemle beraber İstanbul'da mutluyum ve Beşiktaş ile olan sözleşmeme sadık kalacağım" dedi. (Skorer)

Etiketler :