Domagoj Vida'dan şok Nikola Kalinic hamlesi!

Domagoj Vida'dan şok Nikola Kalinic hamlesi!

Beşiktaş'ta transferin son günleri yaklaşırken hareketli saatler yaşanıyor. Beşiktaş'ın forvet transferi için görüşmelere başladığı Nikola Kalinic, Domagoj Vida ile görüştü. Vida'nın Kalinic'e söyledikleri şok etkisi yarattı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta transferin son günleri yaklaşırken flaş gelişmeler yaşanıyor. Domagoj vida ile Beşiktaş'ın gündeminde yer alan Nikola Kalinic arasında geçen diyalog ise gündeme bomba gibi düştü.

Beşiktaş, geçtiğimiz sezonu Roma'da kiralık olarak geçiren Hırvat golcü Nikola Kalinic'i renklerine bağlamak için görüşmelerini sürdürüyor. Atletico Madrid ile anlaşma noktasına gelen Siyah Beyazlılar, Kalinic ile yıllık ücret konusunda henüz anlaşma sağlayamadı.

Kadrosunu yeni bir sağ bek ve forvet oyuncusuyla güçlendirmek isteyen Beşiktaş önce limit ardından kadrosunda düşünmediği yabancı oyuncularla yollarını ayırmak zorunda.

Sporting Lizbon'dan Valentin Rosier ve Atletico Madrid'den Nikola Kalinic ile transferi kapatmak isteyen Beşiktaş'ta Jeremain Lens, Isimat-Mirin, Cyle Larin, N'Koudou ve Douglas ile yolların ayrılması bekleniyor.

Sergen Yalçın’ın istediği özelliklere sahip bir forvetle anlaşma sağlanması halinde Larin ile kiralanması konusunda masaya oturulacak. Kanadalı golcü takımdan ayrılırsa yıllık 3 milyon Euro isteyen Nikola Kalinic ile yeniden temas kurulacak. Ücretinde indirim yapması durumunda Kalinic ile anlaşma zemini aranacak.

Beşiktaş'ta tüm bunlar yaşanırken gündeme bomba gibi düşen bir haberi Hırvat basını duyurdu.

Hırvatistan'da yayınlanan Dnevno Gazetesi, Beşiktaş'ın Hırvat stoperi Domagoj Vida ile Nikola Kalinic arasında geçen transfer görüşmesini haberleştirdi.

Haberde Vida'nın Nikola Kalinic'e Beşiktaş'a gelmemesi için uyarıda bulunduğu aktarıldı. Kalinic'in bu görüşmeden sonra Beşiktaş'a yeni taleplerle gittiği ifade edildi.

Haberin detayında, Vida ile görüşen Nikola Kalinic'in 2.5 milyon Euro istediği Beşiktaş'tan yıllık 3 milyon Euro talep ettiği ve görüşmelerin tıkandığı aktarıldı.

Domagoj Vida'nın bu hareketi şok etkisi yaratırken yönetimin Hırvat stoper ile görüşme kararı aldığı iddia edildi.

Başkan Ahmet Nur Çebi, Konyaspor maçında mağlubiyete sebebiyet veren Domagoj Vida ile özel bir görüşme yapacağı belirtildi. (Skorer)

Etiketler :