Dorukhan'a 65 milyon TL!

Dorukhan'a 65 milyon TL!

Udinese, Beşiktaş'ın genç yıldızı Dorukhan için yaptığı 8.5 milyon Euro'luk teklifi 10’a (65 milyon TL) yükseltti. İki kulüp arasında görüşmelerin devam ettiği öğrenildi

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş geçtiğimiz sezon yıldızı parlayan Dorukhan Toköz’le yol ayrımında. İtalyan basını uzun süredir Avrupa kulüplerinin peşinde olduğu Dorukhan için Beşiktaş’la Udinese arasında yapılan görüşmelerin uzlaşmayla sonuçlanmak üzere olduğunu bildirdi. Çıkan iddialara göre, İtalyan ekibinin daha önce Beşiktaş’a Dorukhan için yaptığı 8.5 milyon Euro'luk teklifi, 10 milyon euroya yükselttiği yönünde. Beşiktaş yönetiminin de bu rakama sıcak baktığı öğrenilirken, her an imzaların atılabileceği gelen haberler arasında.

MİLLİ TAKIM’A YÜKSELDİ

Beşiktaş’ın genç yıldızına İspanya ve İngiltere kulüplerinin de ilgisi olduğu belirtilen haberde, West Ham United’la Beşiktaş arasında görüşmeler yapıldığı vurgulandı. Udinese ile Beşiktaş arasında bir anlaşmanın çok yakın olduğu da belirtildi. 23 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasıyla çıktığı 25 maçta 3 gol atıp, 3 de asist yaptı. Dorukhan bu performansıyla Milli Takım’da da kendine yer buldu.

Etiketler :