Efe Bezci'nin eşinden şiddet iddiası! Bezci'nin avukatı açıklama yaptı

Efe Bezci'nin eşinden şiddet iddiası! Bezci'nin avukatı açıklama yaptı

Beşiktaş yöneticisi Efe Bezci ile görkemli bir düğünle evlenen Reyhan Çağla Baykam Bezci, eşinden şikâyetçi oldu. Bezci "Eşim saklandığım odanın kapısını çekiçle kırdı, kafamı balkon kapısına vurdu, beni saçımdan sürükledi" dedi

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Kulübü yöneticisi Efe Bezci'nin iki yıllık eşi Reyhan Çağla Baykam Bezci, geçtiğimiz günlerde Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne başvurdu.

Günaydın'da yer alan habere göre; Bezci, kendisine şiddet uygulayıp kasten yaraladığı gerekçesiyle eşinden şikayetçi oldu ve uzaklaştırma kararı istedi.

"Çekiçle kapıyı kırdı, balkon kapısına kafamı vurdu"

Reyhan Çağla Baykam Bezci ifadesinde şunları kaydetti: "8 Mayıs günü eşim 04.00 sıralarında uyurken beni omuzlarımdan tutup kaldırdı, sürükleyerek 'Kiminle mesajlaşıyorsun?' diye bağırdı. Telefonumu karıştırdı. Ben de giyinme odasına kaçıp kendimi kilitledim. Eşim çekiçle vurarak kapıyı kırdı."

Güvenlikçilere 'Kayınpederimi arayın, bana yardım etsin' dedim. Efe gelip saçımdan sürükledi. Beni hırpaladı, yumruk attı, balkon kapısına kafamı vurdu. Beni balkondan atmasından kortum. Hemen annemi aradım. O sırada polisler de geldi. Beni darp ve tehdit eden eşimden şikayetçiyim."

"Ali Efe Bezci'nin avukatı: İddialar, müvekkilim, ailesine ve BJK'ya zarar verme amaçlıdır"

Ali Efe Bezci'nin avukatı Eray Karınca ise kamuoyuna yaptığı yazılı açıklamada, olay gecesi yaşananlardan ötürü müvekkilinin mağdur olduğunu belirterek, "Söz konusu iddialar müvekkilimin açtığı boşanma ve soruşturması devam eden ceza dosyasının konusu olup müvekkilime, ailesine, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, TOBB ve ATO'ya zarar verme amacı taşımaktadır" ifadelerini kullandı. (T24)

Önceki ve Sonraki Haberler